pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Bezbolesny zabieg Plexr - lifting powiek bez skalpela

Bezoperacyjny lifting powiek

Wiele osób boryka się problemem opadających powiek i szuka sposobu na trwałe usunięcie tego defektu. Nawet regularna pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami jako sposób na profilaktykę przeciwstarzeniową nie zawsze daje oczekiwane efekty. Stosowanie popularnych zabiegów medycyny estetycznej oczywiście pomoże w walce ze zmarszczkami w okolicy oczu. Jednak czasami trzeba udać się na bardziej wyspecjalizowaną terapię, która da doskonałe efekty! To właśnie zabieg Plexr wykonywany w naszym gabinecie w Gdańsku pozwala na uzyskanie tak znacznej poprawy kondycji skóry dookoła oczu. Dzięki niemu będzie można pozbyć się opadających kącików oka, które nadają twarzy smutny, przygnębiony wyraz. Oczywiście wraz z upływem czasu nasza cera się zmienia, a grawitacja ma wyjątkowo niekorzystny wpływ na utratę młodzieńczego owalu twarzy. Jednak, jeśli istnieje sposób na bezoperacyjny lifting powiek bez skalpela to czemu z niego nie skorzystać?

Zabieg Plexr

Wykonywany przez nas w gabinecie w Gdańsku bezoperacyjny lifting powiek bez skalpela pozwoli uniknąć długiej rekonwalescencji. Umożliwia usunąć nadmiar skóry bez ingerencji chirurgicznej, bez użycia skalpela i igieł! Zabieg Plexr to bezpieczny i nieinwazyjny sposób na poprawę wyglądu powiek. Jest to jedna z najnowocześniejszych metod dostępnych w medycynie estetycznej.

Jak działa Plexr?

Stosowane podczas zabiegu urządzenie generuje wiązkę elektryczną, która pod wpływem wysokiej temperatury usuwa wszelkie niepożądane defekty. Głowica wytwarza plazmę, która działa miejscowo sublimując naskórek oraz obkurczając skórę w miejscu docelowym. Dzięki temu opadające kąciki stają się mniej widoczne, a powieka staje się uniesiona. Plexr działa tylko miejscowo i nie uszkadza w żadne sposób skóry w obrębie miejsca, na które działamy.

Jak wygląda zabieg?

W naszym gabinecie zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20-30 minut. Dokładny czas jest zależy od stanu skóry oraz wielkości i rodzaju miejsca, na które działa głowica. Bezoperacyjny lifting powiek bez skalpela nie wywołuje stanu zapalnego tkanek otaczających dzięki działaniu punktowemu. Czas gojenia jest błyskawiczny -zazwyczaj w ciągu kilku dni znikają małe, milimetrowe punktowe strupki. Można bez problem powrócić szybko do pracy i codziennej aktywności.

Przeciwwskazania:

 • okres ciąży i karmienia
 • cukrzyca
 • choroby nowotworowe
 • schorzenia autoimmunologiczne
 • aktywna opryszczka

Nie tylko leczenie opadających powiek

Zabieg Plexr w gabinecie w Gdańsku wykonujemy głównie w celu liftingu powiek bez skalpela. Niemniej jednak można go zastosować także w niwelowaniu zmarszczek oraz usuwaniu głębokich przebarwień. Doskonale sprawdzi się również w problemach z brodawkami, włókniakami oraz w leczeniu rozstępów i blizn.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plexr?

 • Wysoka skuteczność i doskonały efekt!
 • Krótki czas gojenia -szybki powrót do codziennych aktywności
 • Nie pozostawia śladów ingerencji chirurgicznej - brak blizn
 • Niedługi czas zabiegu i bezbolesność (znieczulenie miejscowe)
 • Bezpieczeństwo i brak powikłań
 • Efekty są widoczne prawie natychmiast po zabiegu!

Zapraszamy do naszego gabinetu w Gdańsku na zabieg Plexr wszystkie osoby, które chcą poprawić bezoperacyjnie wygląd powiek. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty oraz do zadawania pytań związanych z zabiegiem!

Sprawdź również inne zabiegi okolic oczu w naszym gabinecie: RRS Eyes i Light Eyes.