pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00

Wypełnienie policzków

Szukasz sposobu na przywrócenie objętości i młodzieńczego wyglądu swoim policzkom, które z biegiem czasu straciły swoją jędrność? Zabieg wypełniania policzków w Klinice Medycyny Estetycznej Pro-Age Estethic to jedna z popularniejszych metod, stosowanych w ramach ogólnego planu odmładzania twarzy.

Podczas procedury, lekarz wykonuje podskórną iniekcję odpowiednio dobranego preparatu w obszar policzków. Najczęściej używa się odpowiednio stężonego kwasu hialuronowego, który jest naturalnie występującą substancją w organizmie człowieka. Jest on dobrze tolerowany przez większość pacjentów.

Zabieg wypełniania kości policzkowych nie tylko modeluje cały owal i kontury twarzy, unosi skórę i ujędrnia ją, ale także wyrównuje asymetrie i wprowadza harmonię w wyglądzie. Zabieg posiada także właściwości przeciwstarzeniowe. Z biegiem czasu utrata kolagenu i elastyny w skórze prowadzi do powstawania zmarszczek, linii i zwiotczenia policzków. Wypełnienie kwasem hialuronowym pomoże wygładzić wszelkie bruzdy oraz podnieść i ujędrnić policzki, co daje bardziej młodzieńczy wygląd. Wszystko dzięki temu, że pobudza syntezę nowych włókien kolagenowych oraz motywuje komórki skóry do wzmożonych procesów odbudowy i regeneracji.

Na czym polega modelowanie policzków kwasem hialuronowym?

Decydując się na zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej Pro-Age Estethic przed zabiegiem zostanie przeprowadzona wstępna konsultacja z lekarzem specjalistą. Przeprowadzi on dokładne badanie twarzy i oceni jej strukturę oraz wysłucha Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zabieg podniesienia policzków polega na wprowadzeniu preparatu za pomocą cieniutkiej igły lub kaniuli w głębokie warstwy skóry, poniżej kości policzkowych. Kwas hialuronowy działa, jako wypełniacz, nadając twarzy objętości i poprawiając jej rysy. Dla lepszego rozprowadzenia substancji lekarz medycyny estetycznej, bezpośrednio po iniekcji wykonuje dokładny masaż obszaru zabiegowego. Dla złagodzenia dyskomfortu można się zdecydować na znieczulenie w formie kremu.

Efekty wypełnienia policzków są widoczne niemal natychmiast po zabiegu, ale ostateczny rezultat można ocenić po kilku dniach, gdy wszelkie obrzęki i zaczerwienienia znikną. Pożądany rezultat utrzymuje się zwykle przez kilka miesięcy, po czym procedurę można ponowić.

Wypełnienie bruzd nosowo – wargowych – zatrzymaj starzenie

Drugim często wybieranym zabiegiem w Klinice Medycyny Estetycznej Pro-Age Estethic jest spłycenie i wygładzanie bruzd i zmarszczek w okolicy nosa i ust – tzw. linii marionetki. Jest to zabieg estetyczny, który może być przeprowadzany za pomocą różnych substancji wypełniających. Jednak najczęściej stosuje się kwas hialuronowy, który jest naturalnie występującą substancją w organizmie człowieka, która ma zdolność zatrzymywania wody i nadawania objętości.

Iniekcja preparatu mikroigłami pozwala na precyzyjne i bezinwazyjne wprowadzenie go w głębokie warstwy skóry, nie pozostawiając blizn ani ran. Efekty można zauważyć już bezpośrednio po zabiegu. Substancje czynne powoli stymulują komórki skóry do produkcji kolagenu, co nadaje twarzy młody wygląd.

Ciesz się świeżą i gładką twarzą – skorzystaj z zabiegów w Klinice Pro-Age Estethic już dziś!

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.