pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00

Wypełnienie doliny łez

Skóra w okolicy oczu to obszar na twarzy, który jest najbardziej narażony na pojawianie się zmarszczek oraz utratę jędrności i elastyczności. W naszej Klinice w Gdańsku doskonale wiemy, że każda kobieta pragnie jak najdłużej czuć się pięknie i młodo, dlatego przygotowaliśmy małoinwazyjne zabiegi estetyczne, które pomagają pozbyć się oznak starzenia oraz tak zwanej doliny łez.

Przywróć blask skórze w okolicy oczu

Bezskutecznie walczysz z nieestetycznymi cieniami pod oczami, które powodują, że Twoja twarz wydaje się zmęczona i odwodniona? Ze względu na złożoność i różnorodność przyczyn ich powstawania można powierzyć to zadanie specjalistom w Klinice Pro-Age Esthetic. W naszej ofercie dostępnych jest kilka małoinwazyjnych metod, które poprawią jakość skóry w tym problematycznym obszarze twarzy.

Możesz skorzystać m.in. z tradycyjnego wypełniania okolicy oczu kwasem hialuronowym, który pomaga zredukować widoczność zmarszczek, wyrównuje koloryt oraz zapewnia poprawę nawilżenia skóry. 

Biorewitalizacja z kwasem hialuronowym

W naszej Klinice dużą popularnością cieszy się zabieg biorewitalizacyjny oparty na działaniu innowacyjnej formuły z kwasem hialuronowym oraz aminokwasami. Podczas zabiegu wypełnienia doliny łez w Gdańsku, lekarz wykonuje szereg iniekcji kwasu w obszarach, które wymagają nawilżenia i odżywienia – w tym przypadku skóry pod oczami. Preparat nie tylko dogłębnie nawilża i rozświetla dany obszar, ale także ujędrnia go i stymuluje proces odbudowy włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za piękny i młody wygląd.

Mezoterapia mikroigłowa 

Zabieg mezoterapii igłowej preparatem dopasowanym do potrzeb skóry w okolicy oka zawiera w składzie prawdziwy koktajl odżywczy wypełniający dolinę łez – na bazie kwasu hialuronowego oraz kompleksów rewitalizujących. Dzięki wykorzystaniu techniki mikronakłuć preparat ma szansę dotrzeć do głębokich warstw skóry wymagających regeneracji. 

Dodatkowo mikroskopijne urazy stymulują komórki naskórka oraz skóry właściwej do wzmożonych procesów odbudowy i poprawy struktury. Poza widocznym zmniejszeniem cieni oraz wypełnieniem drobnych zmarszczek do efektów pozabiegowych zaliczamy odnowę komórkową, wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawę elastyczności i jędrności skóry.

Likwidacja doliny łez i odmłodzenie spojrzenia

Niezbędnym elementem przywracania młodego wyglądu okolicy oczu jest pozbycie się długich i wąskich zapadnięć pod oczami, nazywanych dolinami łez. W Klinice Pro-Age Esthetic wykorzystujemy w tym celu przebadaną i występującą naturalnie w naszym organizmie substancję, jaką jest kwas hialuronowy. 

Jego właściwości wiązania cząsteczek wody oraz stymulacji syntezy nowych włókien kolagenowych sprawiają, że skóra staje się nie tylko pełniejsza, ale także promienista i bardziej nawilżona. Dzięki iniekcji kwasu hialuronowego w obszar doliny łez możemy odbudować objętość skóry, zminimalizować widoczność cieni i zmarszczek oraz nadać młodzieńczy wygląd.

©2023 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.