pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Hydrabooster

Co to jest hydrabooster?

Hydrabooster to całkowicie nowe, unikatowe i innowacyjne podejście do nawilżania, ujędrniania i odmładzania skóry. Polega na połączeniu w jednym zabiegu dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu. Pierwszy to produkt zawierający kwas hialuronowy i aż 53 składniki niezbędne skórze do prawidłowego funkcjonowania (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały). Zapewnia on doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry. Drugi to kwas hialuronowy połączony z glicerolem, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.

Hydrabooster

Współczesne zabiegi na odmłodzenie skóry pozwalają osiągnąć kilka efektów jednocześnie. Poza redukcją zmarszczek wspomagają odżywianie, regenerację i nawilżanie cery, a także wpływają na ujędrnienie skóry i wyrównanie jej kolorytu. Jednym z takich zabiegów jest Hydra Booster, który można wykonać w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic w Gdańsku.

Na czym polega zabieg Hydrabooster?

Hydra Booster to nowoczesny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który stanowi odpowiedź na pytanie, jak odmłodzić skórę, dostarczając jej jednocześnie dogłębnego nawilżenia i odżywienia. Hydrabooster polega na przeprowadzeniu podwójnej mezoterapii igłowej w jednym zabiegu. Podczas procedury za pomocą niewielkich, bardzo cienkich igieł podane zostają podskórnie preparaty witaminowe wraz z kwasem hialuronowym.

60 minut to orientacyjny czas wykonywania procedury Hydro Booster. Zabieg przeprowadzany jest z zastosowaniem kremu znieczulającego, dzięki czemu dyskomfort związany z nakłuwaniem skóry zmniejszony zostaje do minimum. Zabiegi na odmładzanie skóry takie jak Hydra Booster mogą spowodować zaczerwienienia w miejscu wykonania nakłuć, jednak niedogodności te znikają samoistnie w ciągu 1 do 2 dni po zabiegu. Po przeprowadzeniu Hydrabooster do 2 dni po wykonaniu zabiegu mogą też występować na powierzchni skóry niewielkie grudki.

Hydrabooster – efekty

Hydrabooster pozwala uzyskać efekt kilku zabiegów na odmłodzenie skóry jednocześnie dzięki zastosowaniu odpowiedniego preparatu. Połączenie starannie dobranych i skoncentrowanych składników o działaniu intensywnie rewitalizującym poprawia gęstość skóry i poziom jej nawilżenia. Efektem tego jest młodszy wygląd, wygładzenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu cery oraz nadanie jej zdrowego, promiennego wyglądu.

Dzięki zastosowaniu Hydra Booster możliwe jest pobudzenie komórek skóry do intensywnych procesów regeneracyjnych oraz wytwarzania kolagenu i elastyny. To związki kluczowe dla spowolnienia postępu zmian starzeniowych w skórze, poprawy owalu twarzy i zwiększenia jędrności skóry. Efekty Hydra Booster utrzymują się około 6 miesięcy, po czym zabieg można powtórzyć.

Hydra Booster – wskazania

Wskazaniami do wykonania Hydra Booster jest m.in.:

  • cera wymagająca nawilżenia,
  • szara skóra z oznakami zmęczenia,
  • utrata jędrności skóry, wiotkość, brak elastyczności,
  • widoczne zmarszczki.

Hydra Booster to również zabieg polecany osobom, które chcą dogłębnie odżywić skórę twarzy, szyi i dekoltu oraz zapobiec utracie jędrności i dobrej kondycji cery.   

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.