pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00

Wolumetria twarzy

Zabiegi wolumetryczne twarzy – sposób na piękny i młody wygląd

Starzenia nie da się zatrzymać, ale dzięki niektórym zabiegom możesz cieszyć się młodym wyglądem przez długie lata!  Zabiegi wolumetryczne twarzy to innowacyjne procedury kosmetyczne, które pomogą odmłodzić i wyraźnie zrewitalizować skórę twarzy. Te nieinwazyjne metody są coraz bardziej popularne i cieszą się dużym uznaniem wśród pacjentów naszej Kliniki, którzy poszukują naturalnego i trwałego efektu.

Zabiegi wolumetryczne są wykonywanie przy użyciu specjalnych preparatów, takich jak kwas hialuronowy lub hydroksyapatyt wapnia, wstrzykiwanych w wybrane obszary twarzy. Te naturalne i biokompatybilne substancje pomagają wypełnić zmarszczki, ujędrnić skórę, zlikwidować bruzdy, a także przywrócić skórze utraconą objętość i młodzieńczy wygląd.

Najważniejszą zaletą wolumetrii, inaczej modelowania bez użycia skalpela, jest to, że daje szybkie rezultaty bez konieczności poddawania się skomplikowanej i kosztownej operacji chirurgicznej. Ponadto wszystkie stosowane substancje są dobrze tolerowane przez organizm, nie wiążą się z powikłaniami, a uzyskane efekty utrzymują się przez długi czas.

Jakie zabiegi wolumetryczne masz do wyboru?

W Klinice Pro Age Esthetic możesz skorzystać różnorodnych zabiegów modelowania twarzy, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Do najpopularniejszych zaliczamy m.in. wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, który pomaga wypełnić ubytki, takie jak linie marionetki, fałdy nosowo-wargowe czy linie żuchwy. Preparaty na bazie kwasu hialuronowego są również używane, jako wypełniacze służące uwydatnieniu i podkreśleniu rysów twarzy. Stosuje się je także, aby podnieść opadające brwi, nadając twarzy bardziej młodzieńczy wygląd. Zabieg ten wzmacnia strukturę podporową skóry i daje naturalny efekt liftingu.

Zabiegi wolumetryczne to również modelowanie ust specjalistycznymi preparatami, zwiększające ich objętość i poprawiające kontur. Bez problemu możesz także poprawić kształt nosa, korygując niewielkie wady, takie jak garb czy asymetria. Twoja twarz odzyska pożądany kształt i proporcje.

Kiedy warto skorzystać z liftingu wolumetrycznego twarzy?

Zabiegi wolumetryczne mogą być stosowane w różnych sytuacjach, zależnie od indywidualnych potrzeb pacjenta. Najczęstsze wskazania to:

  • utrata objętości twarzy w wyniku procesu starzenia, ubytki tkanki podskórnej,
  • drobne i głębokie zmarszczki, bruzdy i nieestetyczne linie, m.in. zmarszczki nosowo-wargowe, linie marionetki, bruzdy czołowe, bruzdy nosowo-wargowe itp.,
  • niewyraźne kości policzków, szczęki, podbródka,
  • asymetria lub zaburzone proporcje twarzy,
  • słaba kondycja skóry, spadek produkcji kolagenu i elastyny,
  • zapadnięta skóra pod oczami, opadające policzki lub kąciki ust.

Wolumetria twarzy w Gdańsku

Skorzystaj z zabiegów wolumetrycznych w Klinice Pro Age Esthetic, jeśli chcesz odzyskać młodszy, bardziej promienny i pełniejszy wygląd twarzy. Zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy dostosują procedury do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nie tylko poprawią one wygląd Twojej skóry, ale również wpłyną pozytywnie na Twoje samopoczucie i pewność siebie.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.