pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Modelowanie linii żuchwy

Kształt poszczególnych obszarów naszej twarzy ma istotny wpływ na postrzeganie danej osoby. Tak jest np. w przypadku żuchwy, która zbyt uwydatniona lub niedostatecznie zarysowana potrafi wpłynąć na niedostrzeganie pozostałych, niewymagających poprawy cech. Dlatego jednym z zabiegów, który umożliwia odzyskanie proporcjonalnego wyglądu twarzy, jest modelowanie linii żuchwy. Zabieg ten wykonują specjaliści w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic w Gdańsku.

Linia żuchwy – modelowanie bez skalpela i rekonwalescencji

Linia żuchwy to obszar twarzy, który istotnie wpływa na jej rysy, ale również postrzeganie danej osoby i jej odbiór. Wiele osób boryka się zarówno z problemem podwójnego podbródka, niewyraźnym owalem twarzy, jak i utratą jędrności skóry, co ma podłoże w postępujących procesach starzenia. Spadek produkcji elastyny i kolagenu istotnie wpływa na coraz mniej wyraźny kontur twarzy oraz pojawianie się ubytków tkankowych. W przypadku występowania tego typu przypadłości może pomóc odpowiednie wymodelowanie linii żuchwy. Kwas hialuronowy to substancja, która wykorzystywana jest do przeprowadzania właśnie takiego zabiegu.

Korekta linii żuchwy z użyciem kwasu hialuronowego jest alternatywą dla zabiegów inwazyjnych i procedur chirurgicznych, z którymi zazwyczaj wiąże się długa rekonwalescencja. Modelowanie linii żuchwy kwasem jest natomiast działaniem, które nie wymaga wcześniejszego przygotowania, a tuż po zabiegu można powrócić do wykonywania codziennych obowiązków.

Korekta linii żuchwy w Pro-Age Esthetic w Gdańsku – przebieg i efekty

Modelowanie linii żuchwy w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic w Gdańsku poprzedzone jest szczegółową konsultacją i omówieniem efektów możliwych do uzyskania oraz oczekiwań Pacjenta. Następnie odpowiednio dobrana ilość kwasu hialuronowego zostaje wstrzyknięta w obszar pomiędzy policzkami a brodą. Miejsca te są odpowiednio masowane w celu właściwego rozprowadzenia preparatu i uzyskania pożądanego rezultatu. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Efekty korekty linii żuchwy (w zależności od ilości zastosowanego kwasu hialuronowego oraz indywidualnych predyspozycji Pacjenta) utrzymują się zazwyczaj od 8 do 12 miesięcy. Po tym czasie modelowanie linii żuchwy kwasem można powtórzyć.

Zabieg korekcji linii żuchwy, wykonywany przez doświadczonych specjalistów w tym zakresie, można wykonać w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic w Gdańsku.

©2023 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.