pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Klinika medycyny estetycznej Pro-Age Esthetic

Klinika medycyny estetycznej Pro-Age Esthetic oferuje Państwu wszechstronne zabiegi z zakresu profesjonalnej pielęgnacji urody. Pracujemy na wysokiej jakości preparatach sprawdzonych marek i stosujemy wyłącznie renomowany sprzęt medyczny o wysokiej skuteczności. W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Gdańsku pracuje wykwalifikowany i doświadczony personel z ogromną pasją do tego, czym się zajmuje. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był traktowany indywidualnie i czuł się w naszej klinice wyjątkowo. Dermatologia estetyczna w naszym wykonaniu to połączenie wzorowej jakości i najlepszych preparatów renomowanych marek kosmetycznych.

Przed rozpoczęciem każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej w Gdańsku przeprowadzamy wnikliwą rozmowę z każdym klientem. W naszej klinice oferujemy szeroką gamę różnego rodzaju skutecznych terapii poprawiających wygląd i kondycję skóry. Wszystkie wykonywane przez naszych ekspertów zabiegi w klinice medycyny estetycznej w Gdańsku wyróżnia precyzja wykonania i oczywiście bezpieczeństwo!

Nasz ekspert dr Damian Drążewski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od chwili ukończenia studiów uczestniczył w wielu szkoleniach i liczących się w branży konferencjach z zakresu profesjonalnej medycyny estetycznej. Doktor Drążewski ukończył Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie z bardzo dobrym wynikiem. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, uczestnicząc w szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Nasza klinika medycyny estetycznej w Gdańsku to miejsce, które pozwoli Ci poczuć się lepiej w swojej skórze! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego w celu umówienia wizyty w dogodnym terminie. Gabinet medycyny estetycznej PRO-AGE ESTHETIC znajduje się w pobliżu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Można do nas z łatwością trafić zarówno samochodem, jak i kolejką SKM. Nasz gabinet medycyny estetycznej w Gdańsku znajduje się w odległości 1 km od przystanku SKM Politechnika. Można do nas także szybko dojechać z centrum Gdańska czy lotniska (tylko 8 km drogi). Dla naszych klientów oferujemy dogodne miejsca parkingowe pod samą kliniką.

Damian Drążewski - ZnanyLekarz.pl
6145s.jpg

Medycyna estetyczna

Zobacz jakie możliwości daje profesjonalna medycyna estetyczna i wybierz zabieg spełniający Twoje wymagania.
foto2.jpg

Zabiegi ukierunkowane

Poznaj ofertę naszej kliniki medycyny estetycznej dostosowaną nawet do najbardziej wymagającej skóry.
553145-pk37e0-117m.jpg

Wskazania

Zadzwoń i umów się na indywidualną konsultację w Gdańsku - sprawdź w czym może pomóc Ci dermatologia estetyczna.
Image

Anti-Aging

Klinika Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic dr Damiana Drążewskiego to nowoczesny gabinet rekomendowany przez:
Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.