pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Program 30+

Zabiegi medycyny estetycznej po 30-tce

Naturalne piękno i młody wygląd to atrybuty urody o wymiarze ponadczasowym. W myśl zasady "lepiej zapobiegać niż leczyć" , proponujemy Państwu szereg zabiegów profilaktycznych, których wczesne i regularne zastosowanie pozwoli przez wiele lat cieszyć się zdrowym, młodym i naturalnym wyglądem.

Już od 25-30 roku życia proponujemy zabiegi, które poprawią jakość i strukturę skóry- peelingi lekarskie, mezoterpaię igłową, Dermapen czy Restylane Skinbooster.

Proponujemy indywidualne programy terapeutyczne, dostosowane do Państwa potrzeb.

Umów się na wizytę i zaplanuj swoją indywidualną terpię!


Umów się na wizytę i dowiedz się więcej.

W okolicy 30. roku życia można dostrzec pierwsze zmarszczki, utratę jędrności cery i jej zmęczenia. Nie jest już ona w tak doskonałym stanie, jak 10 lat temu, a w jej obrębie dochodzi do istotnych zmian. Dlatego zabiegi na twarz po 30. powinny być odpowiednio dobrane i dopasowane do potrzeb skóry i być zarówno nawilżające,  jak i odżywcze. Na tym etapie życia można też zastosować zabiegi odmładzające po 30. Jakie zabiegi kosmetyczne dla 30 latki wybrać?

Jaki zabieg na twarz dla 30 latki zastosować na początek?

Jednym z podstawowych elementów pielęgnacji twarzy jest właściwe oczyszczanie cery i dogłębne usunięcie z niej zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka. Najczęściej polecane zabiegi kosmetyczne dla 30 latki w tym zakresie to specjalistyczne peelingi zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. Rodzaj działania warto skonsultować ze specjalistą, który dobierze właściwy typ zabiegu do indywidualnych potrzeb skóry.

Zabiegi medycyny estetycznej dla 30 latki to również różne rodzaje mezoterapii, podczas której możliwe jest dostarczenie głębokim warstwom skóry niezbędnych substancji odżywczych, witamin i związków działających pobudzająco i stymulująco. Dzięki temu skóra staje się zregenerowana, ujędrniona i pełna sił witalnych.

Zabiegi odmładzające po 30. – co wybrać?

Pierwsze zmarszczki można zauważyć już po 25. roku życia, dlatego odpowiednimi działaniami są różne zabiegi odmładzające po 30. Wśród nich na uwagę zasługuje mezoterapia mikroigłowa, czyli innowacyjna technologia polegająca na stosowaniu mikronakłuć, co ułatwia wnikanie do skóry odpowiednio dobranych substancji aktywnych. Takie zabiegi na twarz po 30. dobierane są indywidualnie do występujących problemów i intensywności zmian.

Odpowiadając na pytanie, jaki zabieg na twarz po 30. warto wykonać, zauważalne efekty przyniesie rewitalizacja skóry. Dzięki podaniu podskórnie silnie rewitalizującego preparatu odbudowie ulega struktura skóry, wzrasta jej elastyczność i wygładzone zostają drobne zmarszczki. Zabieg ten dogłębnie nawilża nawet bardzo zaniedbaną cerę. Skóra staje się promienna, nabiera blasku i młodzieńczego, świeżego wyglądu.