pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Nucleofill - lifting na poziomie komórkowym

Obecnie medycyna estetyczna oferuje Pacjentom wiele różnych i skutecznych rozwiązań. Wybierać można zarówno spośród metod inwazyjnych, jak i w mniejszym stopniu oddziałujących na twarz i ciało. Wśród jednocześnie bardzo skutecznych i małoinwazyjnych propozycji znajduje się Nucleofill. Cena zabiegu nie jest wygórowana, a efekty widoczne są niemal od razu. To połączenie, dzięki któremu stymulator tkankowy Nucleofill to doskonały wybór. 

Czym jest Nucleofill? 

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

  • Liftingu,
  • Antyoksydacji,
  • Nawilżenia.

Nucleofill to niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill jest synonimem innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

Pierwszy poziom działania (lifting) to pobudzanie receptorów na fibroblastach w skórze. Dzięki takiej stymulacji przekształcają się one w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry oraz jej uniesienie.

Drugim mechanizmem jest usuwanie wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Wolne rodniki przyczyniają się do powstawania uszkodzeń w skórze, utraty jej blasku i starzenia. Namnażają się w wyniku palenia papierosów, długotrwałego stresu, wysiłku fizycznego, przebywania i oddychania w miejscach z zanieczyszczonym powietrzem czy na skutek niewłaściwej diety.

Trzeci etap (nawilżenie) prowadzi do jej ujędrnienia i elastyczności poprzez odpowiedni poziom nawodnienia cery. Polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Nucleofill – efekty  

Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu.

Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz – wyraźny, ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Dla kogo Nucleofill to doskonały wybór? 

Nucleofill to preparat idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Stymulator tkankowy Nucleofill to doskonały preparat, który idealnie sprawdzi się w celu nawilżenia skóry i redukcji uporczywych cieni pod oczami. To nie tylko regeneracja i nawilżanie, ale też działanie, dzięki któremu spojrzenie będzie wyraźnie młodsze i pełniejsze blasku. To świetny sposób również na odmłodzenie i przywrócenie pełni sił witalnych tych delikatnych okolic oraz całej twarzy.

Nucleofill to propozycja, która stanowi doskonałą alternatywę dla innych, bardziej inwazyjnych zabiegów. Jest też doskonałą propozycją w sytuacji, gdy inne formy odmłodzenia obarczone są przeciwwskazaniami wykluczającymi daną osobę z możliwości ich wykonania. Ponadto zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry!

Z czego jest produkt? Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Profhilo a Nucleofill – co wybrać?

Zarówno Profhillo, jak i Nucleofill to preparaty będące naturalnymi biostymulatorami tkankowymi. Profhillo w swoim składzie zawiera również kwas hialuronowy, przez co do efektów zabiegu zaliczyć można nie tylko stymulację, ale też wypełnienie. Stosowany jest w przypadku, gdy Pacjentka zainteresowana jest również remodelingiem twarzy i wypełnieniem ubytków tkankowych.

W przypadku skóry wrażliwej lub o łagodnych zmianach lepiej sprawdzi się Nucleofill. Profhillo to natomiast idealne rozwiązanie dla Pacjentów po ok. 40. roku życia.

Jak wygląda zabieg? 

W naszej placówce przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy szczegółową konsultację z Pacjentem. To poznanie nie tylko danej Osoby, ale również jej problemów i oczekiwanych rezultatów. Dzięki temu nasi specjaliści mają możliwość precyzyjnego dobrania zarówno zabiegu, jak i sposobu jego przeprowadzenia. Przed zabiegiem Nucleofill, specjalista odpowie szczegółowo na wszystkie pytania Pacjenta i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące działania preparatu.

Lekarz wprowadzi Nucleofill drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniuli) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać jedynie delikatne mrowienie. Nucleofill to propozycja, która nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2 – 4 tygodnie.

Stymulator tkankowy Nucleofill – cena zabiegu

Cena zabiegu Nucleofill wynosi 900 zł. W ramach tej kwoty zastosowany zostaje najwyższej jakości preparat, bezpieczny i opatrzony wszelkimi niezbędnymi atestami i certyfikatami. To również zastosowanie najwyższych środków ostrożności i bezpieczeństwa. Wyłącznym dystrybutorem produktu jest firma Croma Pharma i to właśnie ten preparat wykorzystywany jest do rewitalizacji w ramach zabiegu Nucleofill.

W naszej placówce zabieg z użyciem preparatu Nucleofill wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują skuteczność, doskonały efekt i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

Zobacz również inne nasze zabiegi: leczenie nadpotliwości oraz Dermapen.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Image
Image