pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Polinukleotydy - lifting na poziomie komórkowym

Obecnie medycyna estetyczna oferuje Pacjentom wiele różnych i skutecznych rozwiązań. Wybierać można zarówno spośród metod inwazyjnych, jak i w mniejszym stopniu oddziałujących na twarz i ciało. Wśród jednocześnie bardzo skutecznych i małoinwazyjnych propozycji znajduje się zabieg z użyciem polinukleotydów

Czym jest preparat z polinukleotydami? 

Jest to preparat do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

  • Liftingu,
  • Antyoksydacji,
  • Nawilżenia.

Polinukleotydy to niepowtarzalne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Zabieg ten jest synonimem innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

Pierwszy poziom działania lifting to pobudzanie receptorów na fibroblastach w skórze. Dzięki takiej stymulacji przekształcają się one w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry oraz jej uniesienie.

Drugim mechanizmem jest usuwanie wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Wolne rodniki przyczyniają się do powstawania uszkodzeń w skórze, utraty jej blasku i starzenia. Namnażają się w wyniku palenia papierosów, długotrwałego stresu, wysiłku fizycznego, przebywania i oddychania w miejscach z zanieczyszczonym powietrzem czy na skutek niewłaściwej diety.

Trzeci etap nawilżenie prowadzi do jej ujędrnienia i elastyczności poprzez odpowiedni poziom nawodnienia cery. Polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Polinukleotydy – efekty  

Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu.

Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz – wyraźny, ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Dla kogo polinukleotydy? 

Będzie to propozycja dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Polinukleotydy to preparat, który idealnie sprawdzi się w celu nawilżenia skóry i redukcji uporczywych cieni pod oczami. To nie tylko regeneracja i nawilżanie, ale też działanie, dzięki któremu spojrzenie będzie wyraźnie młodsze i pełniejsze blasku. []

Polinukleotydy to propozycja, która stanowi alternatywę dla innych, bardziej inwazyjnych zabiegów czy w sytuacji, gdy inne formy odmłodzenia obarczone są przeciwwskazaniami wykluczającymi daną osobę z możliwości ich wykonania. Ponadto zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Z czego jest produkt? Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Jak wygląda zabieg? 

W naszej placówce przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy szczegółową konsultację z Pacjentem. To poznanie nie tylko danej Osoby, ale również jej problemów i oczekiwanych rezultatów. Dzięki temu nasi specjaliści mają możliwość precyzyjnego dobrania zarówno zabiegu, jak i sposobu jego przeprowadzenia. Przed zabiegiem z polinukleotydami, specjalista odpowie szczegółowo na wszystkie pytania Pacjenta i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące działania preparatu.

Lekarz wprowadzi preparat drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniuli) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać jedynie delikatne mrowienie i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów polinukleotydy wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2 – 4 tygodnie.

 

W naszej placówce zabieg z użyciem preparatu z polinukleotydami wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują indywidualne podejście do każdego Pacjenta. 

Zobacz również inne nasze zabiegi: leczenie nadpotliwości.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.