pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Nucleofill - lifting na poziomie komórkowym

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działana trzech poziomach:
  • liftingu
  • antyoksydacji
  • nawilżenia
To niepowtarzalne, potrójne działanie napoziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu.Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry,zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatania” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiażą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Co to oznacza? Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego.Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu.
Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz– wyraźny ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Dla kogo? Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jestpozbawiona blasku iwymagająca dogłębnego nawilżenia.Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry!

Z czego jest produkt? Produkt jestcałkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Jak wygląda zabieg? Lekarz wprowadzi Nucleofill drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniulii) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co2-4tygodnie.

Wyłącznym dystrybutorem produktu jest firma Croma Pharma.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Image
Image