pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Program mocne i piękne włosy

Gęste i zdrowe włosy są bardzo ważnym atrybutem urody. Niestety wiele czynników takich jak czynniki genetyczne, zaburzenia hormonalne, stres czy nieprawidłowa dieta, powodują iż włosy stają się łamliwe, pozbawione połysku i wypadają. Zabiegi przy użyciu Dermapen, osocza bogatoplytkowego i mezoterapii igłowej pomagają utrzymać włosy w doskonałej kondycji, zapewniają ich prawidłowe odżywienia a niejednokrotnie zahamowują wypadanie włosów i pobudzają procesy naprawcze skóry owłosionej głowy.

 

Umów się na wizytę i dowiedz się więcej. 


Zabiegi na włosy Gdańsk – dlaczego warto z nich skorzystać?

Zabiegi na wypadanie włosów, jak i inne terapie odżywiające skórę głowy i wspomagające wzrost włosa są niezwykle istotne już po 20. roku życia. Wraz z wiekiem nasze włosy ulegają znacznemu osłabieniu, wypadają, a nowych pojawia się coraz mniej. Zabiegi na porost włosów to także doskonałe działania dla wszystkich tych osób, które na co dzień używają wielu różnych kosmetyków stylizacyjnych. Wskutek nieodpowiednio dobranych szamponów, używania lakierów czy urządzeń działających z użyciem wysokich temperatur włosy niszczą się, stają się łamliwe, aż wreszcie wypadają.

Obecnie stosuje się różne innowacyjne zabiegi na włosy. Gdańsk to miasto, w którym stosowane są najnowocześniejsze technologie i preparaty, które wspomagają naturalny odrost włosów. Jednocześnie preparaty te pozwalają odżywić skórę głowy i rozwiązać wiele innych problemów. Oferowane przez nas zabiegi na włosy to kompleksowe działania, które dobierane są indywidualnie do potrzeb danej osoby. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie spektakularnego efektu w stosunkowo krótkim czasie.

Jakie zabiegi na wypadanie włosów oferujemy?

W naszej placówce oferujemy zabiegi na porost włosów, które wykonywane są z zastosowaniem najnowszych technologii i sprzętu najwyższej jakości. Za pomocą takich metod, jak mezoterapia igłowa czy użycie osocza bogatopłytkowego, pobudzone zostają dogłębne procesy regeneracyjne i naprawcze. Dzięki zastosowaniu całkowicie naturalnego osocza, wyeliminowane zostaje ryzyko wszelkich alergii i innych reakcji niepożądanych. Osocze bogatopłytkowe odseparowane jest zawsze z krwi danego Pacjenta. Jest zatem dla niego najbardziej przyjazną substancją.

Zabiegi na wypadanie włosów przy użyciu mezoterapii to natomiast nie tylko dostarczanie komórkom skóry głowy niezbędnych substancji odżywczych, ale także mechaniczne pobudzenie ich do odnowy i regeneracji. Takie zabiegi na włosy, chociaż są pojedynczym działaniem, zawierają w sobie efekty dwóch różnych zabiegów.

Zabiegi na włosy Gdańsk – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza placówka to kompleksowe przystosowanie do profesjonalnego wykonywania wielu zabiegów na najwyższym poziomie. Wszystkie działania przeprowadzane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy najpierw szczegółowo rozpoznają dany problem, a następnie dopasują właściwą terapię. To również gwarancja indywidualnego podejścia do Pacjenta oraz wykonanie wszystkich zabiegów w bardzo komfortowych warunkach.

Zabiegi na włosy oferowane w naszej placówce to nie tylko pojedyncze działania. Istnieje również możliwość zaplanowania całej terapii i serii działań. W przypadku bardzo zaawansowanych problemów innowacyjne technologie w połączeniu ze sprzętem wysokiej jakości w naszym centrum medycznym to najlepszy wybór, o czym świadczą pozytywne opinie wielu zadowolonych Pacjentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Umówimy dogodny dla Państwa termin zabiegu, a następnie dobierzemy właściwe działanie do aktualnych potrzeb.