pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Utrata jędrności i objętości ust

Wraz z wiekiem dochodzi do zmian w obrębie ust, których estetyczny wygląd jest jednym z atrybutów piękna. Upływ czasu powoduje utratę jędrności, sprężystości, odowodnienie i wysuszenie skóry ust. Czerwień wargowa zmniejsza się, opadają kąciki ust tworząc tzw "linie marionetki" , wokół ust pojawiają się zmarszczki pionowe tzw."zmarszczki palacza". Zmieniony kształt ust nadaje często twarzy wyraz smutku, złości lub zmęczenia.  
Wszystkie wyżej wymienione zmiany możemy skorygować, wykorzystując do tego specjalistyczne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, przeznaczone do ust. Poza zwiększeniem objętości, preparaty te pomagają uzyskać prawidłowe nawilżenie ust, odzyskanie sprężystości i jędrności i przywrócenie symetrycznego i harmonijnego wyglądu ust i uśmiechu.

W naszej klinice dobieramy terapie pod indywidualny przypadek pacjenta.

Jak przeprowadzane są zabiegi na usta w Pro-Age Esthetic?

Zabiegi na usta w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic w Gdańsku przeprowadzane są przez specjalistów w zakresie modelowania i ujędrniania ust. Najpierw szczegółowo omawiany jest dany problem i efekt, jaki uzyskać chce dana osoba, a następnie przeprowadzane jest działanie z zastosowaniem najkorzystniejszej techniki w zakresie modelowania i ujędrniania ust.

Korygowanie kształtu warg, powiększanie, modelowanie, odmładzanie, jak i ujędrnianie ust, które możliwe jest do wykonania podczas tego samego zabiegu kwasem hialuronowym, odbywa się z wykorzystaniem wyłącznie certyfikowanych preparatów najwyższej jakości. Zabiegi na usta w Pro-Age Esthetic przeprowadzane są z zastosowaniem metod, dzięki którym uzyskany efekt będzie zgodny z oczekiwaniami Pacjenta.

Modelujące zabiegi na usta i ujędrnianie ust – wskazania

Ujędrnianie ust, jak i zabiegi na usta mające na celu korygowanie kształtu warg i wzmocnienie czerwieni wargowej przeznaczone są dla osób, które borykają się z asymetrią warg czy też nie są zadowolone z wielkości lub kształtu ust. Ponadto zabiegi na usta w Gdańsku w Pro-Age Esthetic to zabiegi, z których chętnie korzystają osoby z widocznymi oznakami starzenia. Wówczas u takich osób problemem stają się zmarszczki wokół ust, osłabienie czerwieni warg czy zmniejszenie ich objętości.

Ujędrnianie ust umożliwia również dogłębne nawilżenie i odżywienie warg, co jest działaniem korzystnym dla tkanek budujących usta niezależnie od wieku.  

Dajemy możliwość kontaktu i szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych zabiegów na usta. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy dogodny termin działania.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.