pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Liftbooster

Lift Booster to idealny zabieg dla osób, które nie tylko mają cienką, wiotką i odwodnioną skórę, ale chciałyby dodatkowo poprawić kontur swojej twarzy.

Doskonałe efekty zapewnia się dzięki połaczeniu dwóch preparatów:

  • preparat zaw. kwas hialuronowy i 53 składniki odzywcze,
  • delikatny wypełniacz, który wygładza drobne zmarszczki i stymuluje skórę do regeneracji.
Dzięki zawartości polirewitalizującego preparatu następuje poprawa wszystkich oznak starzenia się skóry. Wzrasta poziom nawilżenia skóry, zmarszczki zostaja zmniejszone, koloryt skóry jest jednolity, a pory zwężone. Skóra odzyskuje jędrność oraz młodzieńczy blask.

Wypełniacz dzięki zastosowaniu 3 form kwasu hialuronowego, wygładza widoczne zmarszczki, stymuluje produkcję włokien kolagenu i elastyny oraz zapewnia długotrwały lifting twarzy.

LIFT BOOSTER - dzięki synergistycznemu zastosowaniu dwóch składników zapewniamy wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw naskórka i skóry, odbudowujemy jej strukturę i poprawiamy gęstość.

Preparat wykorzystywany podczas zabiegu zapewni rewitalizację, ujędrnienie, rozświetlenie i odbudowę struktury skóry. Dzięki zastosowaniu preparatu wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki, skóra odzyskuje promienny i zdrowy wygląd oraz długotrwały lifting twarzy.

Zabieg Liftbooster

Wraz z wiekiem skóra potrzebuje odżywienia, regeneracji, intensywnego działania przeciwzmarszczkowego i zapobiegającego powstawaniu zmian starzeniowych. Wśród innowacyjnych procedur z zakresu medycyny estetycznej o takim działaniu znajduje się Lift Booster. Zabieg ten z zastosowaniem skoncentrowanych preparatów najwyższej jakości wykonywany jest w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic w Gdańsku.

Na czym polega zabieg Liftbooster?

Liftbooster to nieinwazyjne wypełnienie zmarszczek połączone z dogłębnym odżywieniem skóry oraz pobudzeniem do naturalnej regeneracji. Dzięki wielokierunkowemu działaniu możliwe jest uzyskanie długotrwałych i widocznych efektów.

Podczas procedury skóra nakłuwana jest cienkimi igłami, co wywołuje kontrolowane uszkodzenia i stymuluje komórki do odbudowy. Dochodzi w ten sposób nie tylko do lepszego i głębszego docierania wprowadzanych substancji aktywnych w głębokie warstwy skóry, ale również pobudzania komórek do produkcji elastyny i kolagenu.

Wskazania do wykonania Liftbooster – Zabieg w Pro-Age Esthetic

Zabieg Lift Booster wskazany jest osobom, u których pojawiły się pierwsze oznaki starzenia, szczególnie w okolicy oczu, ust czy na czole. To również idealna propozycja w przypadku utraty jędrności cery i zwiotczenia. Liftbooster jest także zabiegiem chętnie wybieranym w przypadku przesuszonej skóry potrzebującej dogłębnego nawilżenia i uzyskania efektu liftingu bez stosowania metod inwazyjnych.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.