pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującą w skórze substancją, odpowiedzialną za prawidłowe utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, sprężystości i jędrności skóry.  

Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze ulega zmniejszeniu w wyniku czego dochodzi do zwiotczenia skóry, utraty jędrności i objętości policzków i ust oraz powstawania i pogłębiania się zmarszczek.  

Podanie preparatów zawierających kwas hialuronowy powoduje nie tylko uzupełnienie jego niedoboru w skórze, ale również przywraca  prawidłowe nawilżenie skóry, uzupełnia braki w objętości tkanek np w obrębie ust lub policzków, wygładza zmarszczki, poprawia kontur twarzy oraz pobudza naturalne procesy rewitalizacyjne skóry.  

Kwas hialuronowy Gdańsk

Zabieg polega na podaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego za pomocą igły lub kaniuli. W celu zmniejszenia dyskomfortu, przed zabiegiem, miejsca w których będą wykonane injekcje znieczula się specjalnym kremem zawierającym substancję znieczulającą.  

Efekt widoczny jest natychmiast po wykonaniu zabiegu, jednakże końcowy efekt osiągany jest po 2-4 tygodniach, co związane jest ze stopniowym pochłanianiem wody przez kwas hialuronowy. W wyniku tego procesu dochodzi do zwiększenia objętości kwasu hialuronowego i wyrównania zmarszczek. Efekt zabiegu utrzymuje się od 9 do 12 miesięcy.  

Wskazania:
- przywrócenie objętości i nawilżenia ust,
- korekcja linii marionetek,
- wygładzanie fałdów nosowo-wargowych,
- przywracanie prawidlowej objętości w obrębie policzków,
- poprawianie konturu i owalu twarzy,
- wypełnianie tzw. "doliny łez",
- unoszenie opadniętych końcików ust.

Przeciwwskazania do zabiegu to:
- okres ciąży i laktacji,
- alergia na preparaty zawierające kwas hialuronowy,
- choroby autoimmunologiczne,
- skłoność do powstawania blizn przerostowych,
- choroby zapalne skóry (opryszczka, aktywny trądzik),
- choroby nowotworowe.

Po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne, solarium oraz sauny przez okres 2 tyg. Należy również pamiętać, iż przerwa pomiędzy podaniem kwasu hialuronowego a innymi zabiegami (laser, mikrodermabrazja, peelingi) powinna wynosić minimum 3 tygodnie.

Jakie zalety ma wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym? Gdańsk i PRO-AGE ESTHETIC

Można wymienić wiele plusów, którymi wyróżnia się kwas hialuronowy. Gdańsk i PRO-AGE ESTHETIC to miejsce, gdzie zabiegi z zastosowaniem tego związku cieszą się ogromną popularnością. Wypełnianie zmarszczek w Gdańsku kwasem hialuronowym obarczone jest znikomym ryzykiem wystąpienia alergii i innych efektów niepożądanych. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie, dzięki czemu jest doskonale tolerowana przez skórę.

Redukcja zmarszczek dzięki zabiegom to ponadto zaledwie jeden z pozytywnych efektów, jakie daje zaaplikowanie kwasu hialuronowego w Gdańsku. Związek ten wykazuje zdolność do wiązania wody, dzięki czemu świetnie nawilża cerę, poprawia jej wygląd i koloryt oraz wspomaga regenerację i odbudowę w głębokich warstwach skóry.

Kwas hialuronowy w Gdańsku podawany jest podskórnie w postaci żelowego preparatu najwyższej jakości, co potwierdzają certyfikaty dostępne do wglądu dla każdego z Pacjentów.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.