pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującą w skórze substancją, odpowiedzialną za prawidłowe utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, sprężystości i jędrności skóry.  

Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze ulega zmniejszeniu w wyniku czego dochodzi do zwiotczenia skóry, utraty jędrności i objętości policzków i ust oraz powstawania i pogłębiania się zmarszczek.  

Podanie preparatów zawierających kwas hialuronowy powoduje nie tylko uzupełnienie jego niedoboru w skórze, ale również przywraca  prawidłowe nawilżenie skóry, uzupełnia braki w objętości tkanek np w obrębie ust lub policzków, wygładza zmarszczki, poprawia kontur twarzy oraz pobudza naturalne procesy rewitalizacyjne skóry.  

Kwas hialuronowy Gdańsk

Zabieg polega na podaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego za pomocą igły lub kaniuli. W celu zmniejszenia dyskomfortu, przed zabiegiem, miejsca w których będą wykonane injekcje znieczula się specjalnym kremem zawierającym substancję znieczulającą.  

Efekt widoczny jest natychmiast po wykonaniu zabiegu, jednakże końcowy efekt osiągany jest po 2-4 tygodniach, co związane jest ze stopniowym pochłanianiem wody przez kwas hialuronowy. W wyniku tego procesu dochodzi do zwiększenia objętości kwasu hialuronowego i wyrównania zmarszczek. Efekt zabiegu utrzymuje się od 9 do 12 miesięcy.  

Wskazania:
- przywrócenie objętości i nawilżenia ust,
- korekcja linii marionetek,
- wygładzanie fałdów nosowo-wargowych,
- przywracanie prawidlowej objętości w obrębie policzków,
- poprawianie konturu i owalu twarzy,
- wypełnianie tzw. "doliny łez",
- unoszenie opadniętych końcików ust.

Przeciwwskazania do zabiegu to:
- okres ciąży i laktacji,
- alergia na preparaty zawierające kwas hialuronowy,
- choroby autoimmunologiczne,
- skłoność do powstawania blizn przerostowych,
- choroby zapalne skóry (opryszczka, aktywny trądzik),
- choroby nowotworowe.

Po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne, solarium oraz sauny przez okres 2 tyg. Należy również pamiętać, iż przerwa pomiędzy podaniem kwasu hialuronowego a innymi zabiegami (laser, mikrodermabrazja, peelingi) powinna wynosić minimum 3 tygodnie.

Dlaczego warto wykonać zabieg z kwasem hialuronowym w naszej placówce?

Zabiegi odmładzające to procedury wykonywane w wielu klinikach i gabinetach. Wśród nich znajduje się również kwas hialuronowy. Gdańsk to duże miasto, gdzie takie zabiegi wykonać można od ręki. Jednak podobne czynności należy zawsze przeprowadzać w sprawdzonych miejscach oraz placówkach cieszących się najlepszymi ocenami i rzetelnymi opiniami zadowolonych Klientów.

Taka jest właśnie nasza placówka, gdzie na najwyższym poziomie i z użyciem najnowocześniejszego sprzętu wykonamy najpopularniejsze zabiegi, jak np. wolumetria twarzy, odmładzanie z wykorzystaniem preparatów Redensity I i Redensity II – najlepszym preparatem do przeprowadzenia takich procedur, jak wypełnienie doliny łez. W Gdańsku nasza oferta to pewny i najlepszy wybór.

Redensity I i Redensity II – kwas hialuronowy najwyższej jakości

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego mogą być przeprowadzane z użyciem różnych preparatów, które mają realny wpływ na efekty przeprowadzonych procedur. W naszej placówce specjaliści stosują Redensity I i Redensity II – jedne z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych preparatów zawierających kwas hialuronowy.

Redensity I to produkt sterylny i apirogenny o konsystencji żelowej utworzony na bazie niezwierzęcego i nieusieciowanego kwasu hialuronowego, zwierającego 0,3% chlorowodorek lidokainy o działaniu znieczulającym. Jego zastosowanie pozwala wypełnić zmarszczki, dogłębnie nawilżyć i przywrócić właściwą objętość skórze, a także uzupełnić niechciane zagłębienia. To doskonały produkt w procedurach pozbywania się blizn i trwałego oraz bezpiecznego odmładzania.

Redensity II to natomiast idealny preparat, dzięki któremu możliwe jest wypełnienie doliny łez i nieestetycznych zapadnięć spowodowanych upływem czasu oraz słabą kondycją cery. Redensity II w swoim składzie zawiera najwyższej jakości kwas hialuronowy, antyoksydanty unieszkodliwiające wolne rodniki i spowalniające procesy starzenia oraz cenne aminokwasy. Dzięki nim możliwe jest skuteczne pobudzenie do tworzenia się nowych włókien elastyny i kolagenu. 

W naszym gabinecie stosujemy najwyższej jakości kwas hialuronowy szwajcarskiej firmy Teoxane z linii RHA , który pozwala odzyskać utraconą objętość, wypełnić zmarszczki czy skorygować kształt ust – przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Zobacz również inne nasze zabiegi: Dermapen i Skinbooster.