pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Starzenie się dłoni

Dłonie są jednym z głównych widocznych atrybutów urody.  Nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV, suche powietrze, detergenty, chlorowaną wodę, przyspiesza proces starzenia się dłoni. Skóra dłoni nie zawiera gruczołów łojowych i ma bardzo cienką tkankę tłuszczową.
Z wiekiem skóra dłoni traci sprężystość, jędrność i staje się cienka. Następuje zanik mięśni, tłuszczowej tkanki podskórnej, co powoduje, ze przez skórę zaczynają prześwitywać naczynia krwionośne, ścięgna i zarys kości śródręcza, a dłonie wyglądają na wychudzone.

W naszej klinice dobieramy terapie pod indywidualny przypadek pacjenta.

W jaki sposób można przeprowadzić odmładzanie dłoni? Gdańsk i Pro-Age Esthetic

Chociaż Pro-Age Esthetic oferuje dużo różnych zabiegów w zakresie poprawy kondycji skóry twarzy, do dyspozycji naszych Pacjentów jest również zaawansowane i kompleksowe odmładzanie dłoni. To coraz chętniej wybierane działania mające na celu rewitalizację, uzupełnienie utraconego nawilżenia i jędrności oraz przywrócenie młodego wyglądu rąk.

Zabiegi odmładzające dłonie przeprowadzane w naszej placówce dobierane są do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Możliwe jest zastosowanie osocza bogatopłytkowego pobieranego z własnej krwi Pacjenta, ale też preparatów medycznych.

Modelowanie dłoni i zabiegi odmładzające dłonie w Pro-Age Esthetic

Umiejętne dobranie rodzaju zabiegu do potrzeb przez naszych specjalistów to szansa na uzyskanie możliwie najlepszych efektów w zakresie takich działań jak rewitalizacja, nawilżenie i odmłodzenie dłoni. Gdańsk i Pro-Age Esthetic to również wykorzystanie najnowszych technologii i certyfikowanych preparatów.

W ramach odmładzania dłoni w Gdańsku możliwe jest również wykonanie takiego zabiegu jak modelowanie dłoni. Tego typu zabieg wykonywany jest przy użyciu preparatu i polega na wyrównaniu wszelkich niedoskonałości spowodowanych nie tylko defektami anatomicznymi, ale również ubytkami tkanek powstałymi w związku z wiekiem.

Dzięki przeprowadzonym zabiegom dłonie wyraźnie stają się pełniejsze, gładsze, a skóra bardziej elastyczna i jędrna. Ujednolicony zostaje również koloryt dłoni, a skóra jest gładsza i bardziej miękka w dotyku.

Odmładzanie dłoni – wskazania

Modelowanie dłoni, jak i zabiegi odmładzające dłonie wykonywane w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic w Gdańsku przeznaczone są głównie dla osób z widocznymi oznakami starzenia na dłoniach. To zazwyczaj okolice 40. roku życia, kiedy skóra staje się wyraźnie cieńsza, wiotka i traci swój koloryt. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odmładzanie dłoni stosować również u osób młodszych w celu dogłębnego nawilżenia, odżywienia i rewitalizacji. Wówczas można uzyskać efekt opóźniający procesy starzeniowe.

Ponadto zabiegi odmładzające dłonie można również połączyć z innymi działaniami, dzięki którym efekt kuracji będzie wzmocniony. Dłonie podobnie jak twarz narażone są na fotostarzenie i powstawanie przebarwień. Odmładzanie dłoni wykonywane przy użyciu preparatów w Pro-Age Esthetic wspomogą więc takie działania jak zabiegi pobudzające do tworzenia się nowych komórek. Jednoczesne usuwanie przebarwień i modelowanie dłoni to forma kompleksowego działania o spotęgowanych rezultatach.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i umówimy dogodny termin konsultacji oraz wybranego zabiegu odmładzania i modelowania dłoni. Doradzimy też, jakie inne czynności można wykonać w celu wyeliminowania innych problemów natury estetycznej w indywidualnym przypadku.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.