pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

Bruzdy nosowo-wargowe to podłużne zmiany, które biegną od skrzydełek do nosa, aż do kącików ust. Są szczególnie widoczne, gdy się uśmiechasz lub masz bogatą mimikę. Wraz z wiekiem i pogorszeniem kondycji skóry zmiany te są coraz bardziej widoczne i sprawiają, że Twoja twarz wygląda na bardziej zmęczoną. Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych to jeden z zabiegów znajdujący się w ofercie Pro-Age Esthetic.

Bruzdy wargowo-nosowe to powszechny problem skóry dojrzałej

Co powoduje, że powstają bruzdy nosowo-wargowe? Są to zmarszczki grawitacyjne występujące wraz z wiekiem. Skłonność do ich powstawania jest osobnicza, jednak istnieją pewne czynniki, które będą przyspieszać ich widoczność. Bruzdy wargowo-nosowe są znacznie częstsze i bardziej widoczne jeżeli:

  • palisz papierosy,
  • nadmiernie eksponujesz twarz na słońce,
  • w ostatnim czasie sporo schudłaś,
  • obserwujesz częste wahania wagi.

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych wykonujemy u naszych Pacjentów od wielu lat. Z doświadczenia wiemy, że efekt pojawia się w ciągu kilku dni a bruzdy nosowo-wargowe po tego typu zabiegach zostają wypełnione przez ok. 9-12 miesięcy.

Wypełnianie bruzdy nosowo-wargowej wykonasz w klinice Pro-Age Esthetic

W naszej klinice pracują doświadczeni lekarze, którzy mają wiedzę i doświadczenie w wypełnianiu bruzdy nosowo-wargowej. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, wkładając maksimum wysiłku oraz empatii po to, aby Pacjent zgłaszający się do nas z określonym problemem, uzyskał pomoc. Stale poszerzamy wiedzę praktyczną i merytoryczną. Obok  usuwania bruzd nosowo-wargowych wykonujemy wiele innych zabiegów medycyny estetycznej.

Do korekty bruzd wargowo-nosowych i pozostałych procedur używamy preparaty najbardziej cenionych marek. Sprzęt, na którym pracujemy, jest nowoczesny i spełnia surowe standardy. Ponadto przed każdym zabiegiem przeprowadzamy z Pacjentem szczegółowy wywiad medyczny, w którym pytamy nie tylko o wszelkie choroby, ale również o potrzeby i oczekiwania Pacjenta.

Wypełnianie bruzdy nosowo-wargowej z użyciem wypełniacza

Bruzdy nosowo-wargowe powstają m.in. na skutek utraty kolagenu, dlatego zabiegi korygujące ten defekt muszą nie tylko powodować zmianę estetyczną, ale również pobudzać syntezę kolagenu. W naszej klinice stosujemy wypełniacz, który jest naturalnym fillerem obecnym w skórze. Odpowiada za elastyczność i właściwe nawilżenie, a co za tym idzie wpływa na jej ogólną kondycję.

W Pro-Age Esthetic stosujemy wypełniacz, dzięki czemu osiągnięte podczas zabiegu efekty utrzymują się maksymalnie długo. Z uwagi na to, że jest to naturalna substancja ulegająca rozkładowi w organizmie, po zlikwidowaniu bruzd nosowo-wargowych musisz przestrzegać kilku zasad. Aby efekty uzyskane w tego typu zabiegach były trwałe, zaleca się:

  • ograniczenie ekspozycji na słońce oraz promieniowanie UV,
  • niekorzystanie z sauny,
  • unikanie skrajnie niskich temperatur.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących tematu skontaktuj się z naszym personelem, który udzieli Ci fachowej pomocy.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.