pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Lipoliza iniekcyjna - redukcja tkanki tłuszczowej

Usuwanie zbędnego tłuszczu

Szukasz sposobu na nieinwazyjne wymodelowanie sylwetki i pozbycie się nadprogramowego tłuszczu? Lipoliza iniekcyjna przeprowadzana w naszym gabinecie w Gdańsku to metoda pozwalająca na miejscowe usunięcie tłuszczu z problematycznego obszaru. To propozycja dla osób, które dbają o dietę i nie są otyłe, lecz mają problem z tłuszczem w jednym miejscu na ciele np. brzuchu czy udach. Jest to nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji, która nie wymaga rekonwalescencji!

Lipoliza iniekcyjna to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który pozwala na pozbycie się kilku centymetrów w obwodzie! Liczba zabiegów by uzyskać zamierzony efekt jest uzależniona od ilości tkanki tłuszczowej.

Dzięki serii zabiegów można stracić nawet do 5 cm w obwodzie!

Wskazania do zabiegu

Idealnymi kandydatami będą osoby z miejscowo nagromadzoną nadmierną tkanką tłuszczową np. na brzuchu, ramionach, udach czy pośladkach. Lipoliza iniekcyjna będzie rozwiązaniem dla ludzi borykających się z podwójnym podbródkiem i fałdami na plecach. U mężczyzn polecamy ten zabieg w przypadku silnie otłuszczonego karku i występowania ginekomastii. Jest to bezpieczny sposób na modelowanie sylwetki i skuteczne pozbycie się uciążliwego tłuszczu z problematycznych obszarów.

Przebieg zabiegu

W naszej klinice w Gdańsku lipoliza iniekcyjna zabieg trwa od 20 do 30 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta. Specjalista podaje w wybrane miejsce preparat poprzez strzykawkę, który powoduje rozpuszczanie się komórek tłuszczowych. W wyniku tego komórki zaczynają pękać, a tłuszcz z nich uwolniony zostaje przetransportowany do krwi. Następnie trafia do wątroby, a potem jest usuwany z organizmu.

Po zabiegu

W miejscu wstrzyknięcia preparatu dość często pojawia się delikatny obrzęk i zaczerwienienie. Skóra staje się wrażliwa na dotyk i może boleć. Taka reakcja może utrzymywać się przez kilka dni. Lipoliza iniekcyjna nie wymaga rekonwalescencji ani zdejmowania szwów.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią
  • kamica żółciowa
  • cukrzyca
  • choroby wątroby i nerek
  • choroby krwi i problemy z krzepliwością
  • stosowanie leków, które rozrzedzają krew
  • schorzenia tarczycy

Zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Gdańsku, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zobacz również inne nasze usługi: peeling chemiczny oraz zabieg na nadpotliwość.

Lipoliza iniekcyjna w Gdańsku – dlaczego warto wykonać zabieg w PRO-AGE ESTHETIC?

Usuwanie tkanki tłuszczowej w Gdańsku w Gabinecie Medycyny Estetycznej PRO-AGE ESTHETIC przeprowadzane jest ściśle w odniesieniu do problemu danego Pacjenta. Zarówno lipoliza podbródka w Gdańsku, jak i okolic brzucha, ud, kolan czy innych obszarów wymagających wymodelowania odbywa się z zastosowaniem certyfikowanych preparatów zawierających w składzie nie tylko substancje prowadzące do rozpadu komórek tłuszczowych. To kompozycja kilku dodatkowych związków, które dostarczone w obszar zabiegowy korzystnie wpływają również na ujędrnienie skóry, wzrost nawilżenia i komfortowy przebieg całej procedury.

Redukcja tkanki tłuszczowej w Gdańsku przebiega komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze z przestrzeganiem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Każdy Pacjent podczas lipolizy iniekcyjnej w Gdańsku jest szczegółowo informowany o wykonywanych czynnościach i może uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie zadane pytania w związku z przeprowadzaną lipolizą iniekcyjną.

Gdańsk i PRO-AGE ESTHETIC to miejsce, gdzie zarówno lipolizę iniekcyjną, jak i inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej można wykonać w nieodległych terminach i dogodnych godzinach. Wszystkie procedury przeprowadzane są przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, którego specjalnością jest m.in. redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki zgodnie z oczekiwaniami Pacjenta i możliwościami wybranego zabiegu.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.