pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Sunekos

Sunekos 200iSunekos1200-nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry

Jak działa produkt?

Sunekos to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/I B2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM. W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej (ECM). Produkt stymuluje zatem fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry, która możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym. To właśnie gwarantuje Sunekos. Wspomniane aminokwasy to przede wszystkim glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna. Walina i lizyna umożliwiają natomiast wytwarzanie elastyny. Produkt posiada udowodnione badaniami klinicznymi[1] działanie w zakresie zwiększenia jej produkcji, co wyróżnia go na rynku.

Do jakiej części ciała? Na jaki problem?

Sunekos wyróżnia się wielokierunkowym działaniem. Terapia zapewnia nam: nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy. Iniekcji można poddać również szyję, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzną stronę ud i obszar pod kolanami. Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na ka żdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą, w celu likwidowania cieni pod . oczami. 

Dla kogo, dla jakiego wieku?

Sunekos wykazuje wysoką skuteczność bez względu na wiek pacjenta, jednak bezwzględnie należy pamiętać, że zawsze efektywniej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego u pacjentów do 40 roku życia uzyskamy w krótszym czasie lepsze rezu ltaty, podczas gdy starsi będą wymagali większej ilości zabiegów. O tym jednak decyduje lekarz podczas indywidualnej konsultacji. I stnieją 2 linie produktu: Sunekos 200 (dla nieco młodszych pacjentów, z mniej widocznymi zmarszczkami) oraz Sunekos 1200 (dla pacjentów z bardziej widocznymi oznakami starzenia). W niektórych przypadkach stosuje się także procedury łączone. 

Przeciwwskazania

Ciąża, karmienie piersią, choroby o podłoż u autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik).