pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Leczenie nadpotliwości

Nadpotliwość związana jest z nadaktywnością gruczołów potowych, które zlokalizowane są niemal na całej powierzchni ciała. Szczególnie licznie zlokalizowane są pod pachami, na stopach oraz na dłoniowej stronie rąk. Osoby z nadmierną potliwością wydzielają olbrzymie ilości potu, co utrudnia wykonywanie zwykłych, codziennych czynności i może być przyczyną kłopotliwych sytuacji w życiu zawodowym i towarzyskim. 

 

Efekt zabiegu

Efekt zmniejszenia wydzielania potu obserwuje się po około 72 godzinach od wykonania zabiegu i jest maksymalny po 7-10 dniach. Statystycznie otrzymuje się od 60 do aż 95- procentową redukcję nadmiernego pocenia w danym obszarze. Po około 7 miesiącach zabieg należy powtórzyć.

Bezpieczeństwo i wskazania do zabiegu

Zastosowanie preparatu w leczeniu nadpotliwości jest zupełnie bezpieczne i dedykowane jest przede wszystkim osobom z rozpoznaną nadpotliwością samoistną, ale również dla osób, które chcą ograniczyć fizjologiczne pocenie się niektórych okolic ciała. W celu zwiększenia komfortu obszar, który ma zostać poddany zabiegowi jest znieczulany. 

 

©2023 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.