pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00

Powiększanie ust

Jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest modelowanie i powiększanie ust. Trójmiasto to region, gdzie tego typu działania dostępne są w wielu placówkach. Jednak, aby nie uzyskać efektu nadmiernie nabrzmiałych i sztucznie wyglądających warg, należy wybierać tylko renomowane i sprawdzone miejsca. Takie gabinety powinny mieć dobrą opinię i wyróżniać się dostępem do certyfikowanych preparatów, którymi wykonywane jest powiększanie ust. Gdańsk to miasto, gdzie taki zabieg oferuje Pro-Age Esthetic.

Dlaczego warto wykonać modelowanie i powiększanie ust w Gdańsku?

Wraz z wiekiem w naszej skórze zachodzi wiele zmian. Szczególnie widoczne są one w obrębie twarzy i w okolicy ust, które tracą swoją naturalną czerwień, jędrność i kształt. Sprężystość i elastyczność skóry warg zmniejsza się. Pojawiają się też charakterystyczne pionowe zmarszczki, a kąciki ust opadają. Wyjściem z takiej sytuacji może być powiększanie ust.

Trójmiasto i Pro-Age Esthetic oferuje nie tylko modelowanie warg oraz wykonanie zabiegu, który przywróci ustom ich pełny kształt i zdrowy wygląd. Dzięki odpowiednio dobranym, indywidualnym dawkom oraz metodom działań możliwe jest także dogłębne nawilżenie warg, które mają tendencję do nadmiernego wysychania i dokuczliwego w skutkach pękania. Powiększanie ust w Gdańsku to również sposób na wyrównanie anatomicznej asymetrii warg i ukształtowanie ich w sposób naturalny, zgodnie z oczekiwaniami Pacjenta.

W jaki sposób wykonywane jest powiększanie ust w Gdańsku?

Pro-Age Esthetic to miejsce, gdzie zabieg powiększania oraz modelowania ust przeprowadzany jest przez odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w tym zakresie. Dzięki temu każde działanie jest najpierw szczegółowo planowane i omawiane z daną osobą, a następnie wykonywane z zastosowaniem preparatów z kwasem hialuronowym.

Ogromne doświadczenie i kwalifikacje naszych specjalistów sprawiają, że uzyskany efekt zastosowanego zabiegu powiększania ust w Gdańsku jest zgodny z oczekiwaniami i prezentuje się naturalnie. Za sprawą takich rezultatów proponowana oferta cieszy się ogromnym powodzeniem i pozytywnymi opiniami osób powracających do nas w celu wykonania kolejnych zabiegów.

Jak długo utrzymuje się efekt modelowania i powiększania ust?

Długość utrzymywania się efektu przeprowadzonego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej zawsze zależy od kwestii indywidualnych, takich jak np. predyspozycje danego organizmu czy ilość zastosowanego preparatu. Powiększanie ust w Gdańsku dla zachowania ciągłości efektu wykonujemy średnio raz na 9-10 miesięcy. Niekiedy jednak zdarza się, że rezultat utrzymuje się dłużej.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą modelowania i powiększania ust, jak i z pozostałymi zabiegami dostępnymi w naszej placówce. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i umówimy dogodny termin spotkania. Chętnie też doradzimy, który zabieg będzie odpowiednią propozycją w przypadku indywidualnego problemu.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.