pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Zabieg Linerase - jedyny kolagen do odbudowy skóry

Każdy z nas po ukończeniu 25 roku życia zaczyna tracić aż do 1,5% kolagenu na rok! Wynikiem tego procesu jest pojawianie się zmarszczek na naszej skórze. Co zrobić, by poprawić wygląd cery i odwrócić procesy utraty kolagenu na naszej twarzy? Wystarczy zapisać się na profesjonalny zabieg Linerase w Gdańsku, który wykonujemy w naszej klinice! Preparat zastosowany podczas wykonywanego zabiegu pozwala zniwelować ubytki kolagenu i uzupełnić jego braki.

Najwyższej jakości kolagen pochodzenia włoskiego stosowany w zabiegu Linerase wyróżnia niezwykle wysoka skuteczność i 100% bezpieczeństwo! Preparat jest przeznaczony do odbudowy tkanek i ich regeneracji. Działa on na zasadzie stymulowania fibroblastów do ponownego produkowania włókien w celu wypełnienia tkanek. Jest to nowoczesny preparat, który został oczywiście zarejestrowany jako wyrób medyczny. Zabieg Linerase wykonywany przez naszych ekspertów w Gdańsku jest praktycznie bezbolesny. Preparat podaje się po uprzednim znieczuleniu skóry twarzy. Cała procedura przebiega sprawnie, a pacjent nie odczuwa żadnych negatywnych doznań. Środek nie wywołuje reakcji alergicznych, a jego stosowanie nie powoduje skutków ubocznych.

Efekty zabiegu Linerase:

- zmniejszenie zmarszczek
- ujędrnienie i poprawa sprężystości
- redukcja blizn i mikrouszkodzeń
- biorewitalizacja skóry
- odmłodzenie wyglądu
- poprawa kondycji cery

Ilość serii i widoczne efekty

Kuracja Linerase zazwyczaj składa się z 2, 3 lub 4 zabiegów wykonywanych w odpowiednich odstępach czasu. Wszystko zależy od stanu skóry pacjentki. Różnicę w elastyczności skóry widać już po 1 bądź 2 tygodniach.

Przeciwwskazania:

- ciąża i okres laktacji
- cukrzyca
- skłonność do bliznowców
- stany zapalne na twarzy
- choroba nowotworowa
- choroby autoimmunologiczne np. Hashimoto

Nie wolno wykonywać zabiegu Linerase podczas jednoczesnej terapii z użyciem lasera, dermabrazji oraz po głębokich peelingach chemicznych. Należy odczekać minimum 2 tygodnie z przystąpieniem do terapii Linerase.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego w celu uzyskania informacji na temat zabiegu Linerase wykonywanego przez nas w Gdańsku. Wspólnie ustalimy optymalny termin wizyty w gabinecie i powiemy, jak przygotować się do pierwszego zabiegu!