pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Terapia kolagenowa do odbudowy skóry

Każdy z nas po ukończeniu 25 roku życia zaczyna tracić aż do 1,5% kolagenu na rok! Wynikiem tego procesu jest pojawianie się zmarszczek na naszej skórze. Co zrobić, by poprawić wygląd cery i odwrócić procesy utraty kolagenu na naszej twarzy? Wystarczy zapisać się na terapię kolagenową w Gdańsku, który wykonujemy w naszej klinice. Preparat zastosowany podczas wykonywanego zabiegu pozwala zniwelować ubytki kolagenu i uzupełnić jego braki.

Preparat jest przeznaczony do odbudowy tkanek i ich regeneracji. Działa on na zasadzie stymulowania fibroblastów do ponownego produkowania włókien w celu wypełnienia tkanek. Jest to nowoczesny preparat, który został oczywiście zarejestrowany jako wyrób medyczny. Zabieg terapii kolagenowej wykonywany przez naszych ekspertów w Gdańsku jest praktycznie bezbolesny. Preparat podaje się po uprzednim znieczuleniu skóry twarzy. Cała procedura przebiega sprawnie, a pacjent nie odczuwa żadnych negatywnych doznań. Środek nie wywołuje reakcji alergicznych, a jego stosowanie nie powoduje skutków ubocznych.

Efekty zabiegu:

- zmniejszenie zmarszczek
- ujędrnienie i poprawa sprężystości
- redukcja blizn i mikrouszkodzeń
- biorewitalizacja skóry
- odmłodzenie wyglądu
- poprawa kondycji cery

Ilość serii i widoczne efekty

Kuracja kolagenowa zazwyczaj składa się z 2, 3 lub 4 zabiegów wykonywanych w odpowiednich odstępach czasu. Wszystko zależy od stanu skóry pacjentki. Różnicę w elastyczności skóry widać już po 1 bądź 2 tygodniach.

Przeciwwskazania:

- ciąża i okres laktacji
- cukrzyca
- skłonność do bliznowców
- stany zapalne na twarzy
- choroba nowotworowa
- choroby autoimmunologiczne np. Hashimoto

Nie wolno wykonywać terapii podczas jednoczesnej terapii z użyciem lasera, dermabrazji oraz po głębokich peelingach chemicznych. Należy odczekać minimum 2 tygodnie z przystąpieniem do terapii kolagenowej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.