pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Program dla nastolatków

Zabiegi kosmetyczne dla nastolatków


Problemy skórne pojawiające się w okresie dojrzewania są szczególnie dotkliwe gdyż poza defektem kosmetycznym, mogą być przyczyną gorszego samopoczucia, niższej samooceny a także utrudniają kontakty z rówieśnikami.

Zastosowanie odpowiednich programów terapeutycznych przy wykorzystaniu nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej pomagają w leczeniu i likwidowaniu problemów związanych z trądzikiem.

 

Umów się na wizytę i dowiedz się więcej. 

 

Zabiegi kosmetyczne dla nastolatków w Gdańsku

Zabiegi kosmetyczne dla nastolatków mają na celu przede wszystkim oczyszczenie i odżywienie skóry, usunięcie niedoskonałości, ograniczenie wydzielania sebum czy powstania w przyszłości blizn potrądzikowych. Mogą być elementem leczenia, jak również profilaktyki. Pomagają odzyskać pewność siebie i poczuć się ze sobą dobrze, co jest wyjątkowo istotne w okresie dojrzewania.

Terapie na twarz dla nastolatków to m.in. zabiegi:

  • z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego – łagodzące trądzik, zmniejszające ryzyko powstawania przebarwień.
  • mezoterapia i mezoterapia mikroigłowa – polegające na wykonywaniu kontrolowanych uszkodzeń i pobudzaniu skóry do odbudowy. Ułatwiają także zaaplikowanie odżywczych koktajli do jej głębokich warstw.
  • peelingi lekarskie – dążące do intensywnego złuszczania przy pomocy kwasów. Dobierane są indywidualnie po przeprowadzeniu analizy stanu cery.
©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.