pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Uszkodzenia posłoneczne skóry

Promieniowanie UV emitowane przez słońce doprowadza do przyspieszonego starzenia się skóry tzw. fotostarzenia. Proces ten jest szczególnie nasilony w miejscach bardziej narażonych na działanie promieni słonecznych tj, skóra twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.   

Fotostarzenie skóry

Efektemi fotostarzenia skóry są: suchość i szorstkość skóry, utrwalenie się i pogłębienie istniejących zmarszczek, pojawienie się nowych zmarszczek, przebarwienia i odbarwienia, poszerzenie naczyń krwionośnych i przerost gruczołów łojowych.

W naszej klinice dobieramy terapie pod indywidualny przypadek pacjenta.

Fotostarzenie się skóry – jakie zabiegi wykonać?

Fotostarzenie jest procesem, który można zahamować, a także wpływać na jego negatywne skutki za pomocą różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Działania tego typu przeprowadzają wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic w Gdańsku.

Wśród zabiegów na fotostarzenie skóry szczególnym powodzeniem cieszą się takie propozycje jak peelingi kwasowe. Ponadto w Pro-Age Esthetic do każdej osoby dopasowywane są zabiegi w sposób indywidualny tak, aby możliwe było osiągnięcie oczekiwanych rezultatów w walce z fotostarzeniem.

Zabiegi na fotostarzenie – dlaczego warto wybrać Pro-Age Esthetic w Gdańsku?

Gabinet Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic stawia na zastosowanie najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań w przeprowadzaniu poszczególnych zabiegów. To również certyfikowane preparaty oraz urządzenia, dzięki którym działanie w takim zakresie jak fotostarzenie się skóry, wykonywane jest z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, skoncentrowania działania oraz precyzji.

Udostępniamy Państwu możliwość kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie problemu, jakim jest fotostarzenie, jak i inne zagadnienia z zakresu medycyny estetycznej. Umówimy też dogodny termin konsultacji oraz przeprowadzenia wybranego zabiegu.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.