pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Korekta nosa kwasem hialuronowym

Nos jest częścią twarzy, która w istotnej mierze wpływa na wygląd, a także na samopoczucie każdego z nas. Kiedy wielkość nosa jest nieproporcjonalna lub jego kształt bywa nieregularny czy asymetryczny, pojawia się pytanie, co zrobić, aby poprawić ten stan. Nowoczesna medycyna oferuje małoinwazyjny zabieg, taki jaki jak korekta nosa kwasem hialuronowym. Gdańsk i Gabinet Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic to miejsce, gdzie takie działania przeprowadzane są nawet w przypadku zaawansowanych problemów.

Na czym polega korekta nosa kwasem hialuronowym? Trójmiasto i okolice

W Trójmieście z powodzeniem można wykonać różne rodzaje zabiegów mających na celu poprawę kształtu czy wielkości nosa. Wiele z nich wiąże się jednak z dużą ingerencją, naruszeniem tkanek i potrzebą długiej rekonwalescencji. Alternatywą dla takich działań może być korekta nosa kwasem hialuronowym, która nie wymaga od Pacjenta żadnego szczególnego przygotowania, ani rezygnacji z codziennych obowiązków tuż po wykonaniu zabiegu.

Istnieje kilka metod i technik, za pomocą których wykonywana jest korekta nosa kwasem. Gdańsk to miasto, gdzie w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic każdy tego typu zabieg poprzedzany jest szczegółową konsultacją oraz wcześniejszym zapoznaniem się z oczekiwaniami Pacjenta. Następnie dobierany jest odpowiedni sposób przeprowadzenia całej procedury.

Korekta nosa kwasem polega na wykonaniu serii wkłuć w odpowiednie warstwy skóry nosa, a następnie podaniu kwasu hialuronowego igłą. Możliwe jest także zastosowanie wkłuć punktowych i podanie preparatu na okostną nosa. W trakcie zabiegu (w zależności od potrzeb) wykorzystywane są igły lub kaniule. Korekta nosa w Gdańsku przebiega z użyciem wyłącznie certyfikowanych preparatów podawanych w ilości niezbędnej dla uzyskania oczekiwanego efektu.

Korekta nosa kwasem hialuronowym – wskazania do zabiegu

Korekta nosa z użyciem kwasu hialuronowego to zabieg, który wykonywany jest u osób ze stosunkowo niewielkimi deformacjami kształtu nosa, niedużymi dysproporcjami i w przypadku, gdy Pacjentowi zależy na ogólnej poprawie kształtu nosa. Z zastosowaniem tej metody możliwe jest opracowanie elementów, takich jak:

  • ostry kąt nosowo-wargowy, co często pogłębia się wraz z wiekiem,
  • wycofana kolumienka nosa,
  • nierówny grzbiet nosa,
  • obniżony kąt czołowo-nosowy,
  • rozdzielona chrząstka na czubku nosa.

Z korekcji nosa z użyciem kwasu hialuronowego mogą również skorzystać osoby, które nie są zadowolone z kształtu tej części twarzy, chcą zniwelować opadający czy zadarty kształt nosa lub też chciałyby powiększyć nos. Zabieg korekcji kwasem hialuronowym tego obszaru może być przeprowadzony u osób, które wcześniej nie przechodziły chirurgicznej, całkowitej korekty nosa.

Korekta nosa kwasem hialuronowym w Gdańsku – efekty

Po przeprowadzeniu korekty nosa kwasem w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic w Gdańsku rezultat działań widoczny jest od razu. W zależności od indywidualnych predyspozycji danego Pacjenta i ilości zastosowanego preparatu efekt utrzymuje się zazwyczaj od 6 do 12 miesięcy. Po upływie tego okresu zabieg można wykonać ponownie.

Korekta nosa kwasem hialuronowym umożliwia pozbycie się kompleksów związanych z nieatrakcyjnym wyglądem tej części twarzy. Takie działanie ma zatem korzystny wpływ na samopoczucie Pacjenta i odzyskanie pewności siebie. Zastosowanie kwasu hialuronowego może pomóc w optycznym pozbyciu się charakterystycznego grzbietu na nosie czy wyrównaniu kształtu poprzez zniwelowanie wszelkich asymetrii i nierówności. Kwas hialuronowy jest również substancją, którą można zastosować w celu skorygowania nosa w sytuacji, gdy z różnych powodów inne metody poprawy jego kształtu nie mogą być przeprowadzone.

Korekta nosa kwasem hialuronowym przeprowadzana przez specjalistów i ekspertów w tej dziedzinie może być wykonana w Gabinecie Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic w Gdańsku. To miejsce przyjazne Pacjentom, gdzie w komfortowych warunkach wykonywane są zarówno zabiegi korekty, jak i inne działania z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

©2024 Pro-Age Esthetic. All Rights Reserved.