pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Dermapen

Dermapen jest zabiegiem stanowiącym alternatywę dla klasycznej mezoterapii, a jego efekty porównywalne są niekiedy z rezultatami osiąganymi przy użyciu lasera frakcyjnego. Zabieg wykonany przy użyciu urządzenia Dermapen jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna z innymi metodami stosowanymi w mezoterapii.  

Wskazaniami do zastosowania zabiegu przy użyciu Dermapen są przede wszystkim - wiotka, pozbawiona elastyczności i sprężystości skóra, rozstępy, blizny, przywrócenie prawidłowego odżywienia i kolorytu skóry, leczenie blizn potrądzikowych oraz wypadanie włosów.  

Mechanizm działania polega na automatycznym nakłuwaniu skóry przy pomocy jednorazowych pulsujących igieł. Funkcja automatycznego nakłuwaniu skóry zwiększa efektwność zabiegów poprzez wzrost zdolności przenikania substancji czynnych w głąb skóry przy jednoczesnym zredukowaniu do minimum dyskomfortu i bólu u pacjenta. Precyzyjnie dobrana głębokość injekcji w zakresie od 0,25 do 2,5 mm pozwala na pełną kontrolę podczas wykonywania zabiegu.  

W wyniku serii automatycznych i pulsacyjnych nakłuwań dochodzi do:
  • stymulacji produkcji kolagenu i elastyny
  • stymulacji fibroblastów ( komórek skóry) do zwiększenia         swojej  aktwności
  • poprawy gęstości i elastyczności skóry  

Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się wykonanie serii zabiegów od 2 do 6 w odstępach 1-2 tygodniowych oraz powtórzenie serii zabiegów 2 razy w roku. Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy jednoczesnym wykorzystaniu preparatów z linii Derma + ,które w połączeniu z mikronakłuwaniem skóry są optymalnie przygotowane do jak najlepszej stymulacji i przyspieszenia naturalnych procesów regeneracyjnych skóry.  

Zalety Dermapen to przede wszystkim:
  • krótki czas zabiegu
  • automatyczna kontrola głębokości iniekcji
  • mniejszy ból i większy komfort pacjenta podczas wykonywania zabiegu 
  • pełna sterylność zabiegu
  • pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry