pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Zabieg Profhilo

Nowoczesny zabieg poprawiający kondycję skóry poprzez stymulację jej komórek do produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg Profhilo wykonywany w naszej klinice w Gdańsku przywraca młody wygląd twarzy, wygładza zmarszczki oraz zagęszcza skórę. Preparat jest często określany jako swoista molekuła młodości, która wpływa na przebudowę parametrów skóry. Zabieg Profhilo pozwala na zintensyfikowanie produkcji kolagenu i elastyny. Kuracja daje efekt odmłodzenia skóry i liftingu, a skóra staje się bardziej sprężysta.

Wygląd zabiegu Profhilo

Zabieg Profhilo wykonywany w Gdańsku w naszym gabinecie, nie wymaga znieczulenia. Nie jest bolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Preparat podaje się w pięć punktów znajdujących się na twarzy. Zostały one wybrane, by osiągnąć największą skuteczność zabiegu i optymalne rozmieszczenie aplikowanego środka. Podanie preparatu w konkretnych miejscach twarzy pozwoli osiągnąć najlepszy efekt, ale także ominąć naczynia krwionośne i nerwy. Dzięki temu można uniknąć powstania ewentualnych wybroczyn i siniaków czy też dyskomfortu odczuwalnego podczas zabiegu.

Dlaczego warto?

Preparat stosowany podczas zabiegu to skuteczny środek, który pozwala na przywrócenie stanu skóry do jej wcześniejszej, lepszej kondycji. Zabieg Profilo praktycznie przebudowuje stracone poprzez starzenie się odpowiednie parametry skóry. Zapewnia on swoisty bioremodeling tkanek skóry twarzy! Przywraca utracone kontury twarzy i neutralizuje zwiotczałą tkankę. Warto także pamiętać, iż preparat jest całkowicie bezpieczny i nie zawiera żadnych groźnych dla ludzkiego organizmu substancji. W składzie środka stosowanego w naszej klinice w Gdańsku podczas zabiegu Profhilo nie ma żadnych emulgatorów i chemicznych dodatków.

Efekty zabiegu Profhilo:

- zmniejszenie bruzd i zmarszczek
- zniwelowanie zwiotczałej skóry
- poprawa owalu twarzy
- efekt wygładzenia nierówności
- młodszy, odświeżony wygląd
- proces naprawczy skóry
- poprawa jędrności
- nawilżenie i odżywienie

Ile zabiegów Profhilo należy wykonać?

Zazwyczaj wystarcza wykonanie dwóch zabiegów. Zabieg drugi musi być przeprowadzany w odstępie nie krótszym niż miesiąc od pierwszego podania preparatu. Niektóre przypadki wymagają zwiększenia ilości przeprowadzonych zabiegów do trzech wizyt w naszej klinice.

Przeciwwskazania:

- okres karmienia oraz ciąża
- choroba nowotworowa
- problemy z krzepliwością krwi
- infekcje skóry o podłożu bateryjnym i grzybiczym
- stany zapalne skóry twarzy
- nadmierna wrażliwość na kwas hialuronowy
- opryszczka

Zapraszamy do naszej kliniki w Gdańsku i kontaktu z nami w celu umówienia terminu pierwszego zabiegu Profhilo! Zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie każdą osobę, która pragnie poprawić wygląd skóry swojej twarzy!

Zobacz również inne nasze zabiegi: Jalu-toxin oraz Crystalys.