pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Skinbooster (Vital)

Wraz z upływem czasu jakość naszej skóry ulega pogorszeniu. Mają na to wpływ zarówno czynniki genetyczne oraz środowiskowe takie jak: szkodliwe nawyki, palenie tytoniu, nadmierne opalanie, nieprawidłowa dieta czy zanieczyszczenie środowiska.
Pod wpływem wyżej wymienionych czynników dochodzi do utraty kolagenu w skórze, pojawienia się objawów fotostarzenia oraz znacznego zmniejszego nawilżenia skóry, czego konsekwencją jest utrata sprężystości i elastyczności skóry i pojawnienie się zmarszczek.  

Zabieg Skinbooster dedykowany jest wszystkim osobom, którym zależy na:
  • odbudowie struktury skóry
  • wzroście elastyczności skóry
  • wygładzeniu drobnych zmarszczek 
  • przywróceniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry
  • długotrwałym efekcie biorewitalizacji
  • promiennym wyglądzie i regeneracji skóry dzień po dniu   

Do zabiegu wykorzystywane są specjalistyczne produkty zawierające nową klasę stabilizowanego kwasu hialuronowego - Vital oraz Vital Light   

Vital jest łagodnym żelem przeznaczonym do rewitalizacji skóry dojrzałej z widocznym znakami procesu fotostarzenia. Sprawia, iż skóra wygląda naruralnie, zdrowo i promiennie.
Vital Light dedykowany jest skórze bez wyraźnych oznak fotouszkodzenia. Ze względu na swoją wyjątkową formułę, jest odpowiedni do stosowania na wrażliwych obszarach, takich jak szyja, dekolt i wierzchnie część dłoni.  

Dla uzyskania optymalnego i satysfakcjonującego efektu zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych oraz powtórzenie serii zabiegów 2 razy w roku.  

Zabieg Skinbooster jest dobrze tolerowany przez pacjentów. Dla zmniejszenia dyskomfortu związanego z ukłuciem stosuje się preparat miejscowo znieczulający np.Emla.