pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Skinbooster (Vital)

Wraz z upływem czasu jakość naszej skóry ulega pogorszeniu. Mają na to wpływ zarówno czynniki genetyczne oraz środowiskowe takie jak: szkodliwe nawyki, palenie tytoniu, nadmierne opalanie, nieprawidłowa dieta czy zanieczyszczenie środowiska.
Pod wpływem wyżej wymienionych czynników dochodzi do utraty kolagenu w skórze, pojawienia się objawów fotostarzenia oraz znacznego zmniejszego nawilżenia skóry, czego konsekwencją jest utrata sprężystości i elastyczności skóry i pojawnienie się zmarszczek.  

Zabieg Skinbooster dedykowany jest wszystkim osobom, którym zależy na:

  • odbudowie struktury skóry
  • wzroście elastyczności skóry
  • wygładzeniu drobnych zmarszczek 
  • przywróceniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry
  • długotrwałym efekcie biorewitalizacji
  • promiennym wyglądzie i regeneracji skóry dzień po dniu   

Do zabiegu wykorzystywane są specjalistyczne produkty zawierające nową klasę stabilizowanego kwasu hialuronowego - Vital oraz Vital Light.

Vital jest łagodnym żelem przeznaczonym do rewitalizacji skóry dojrzałej z widocznym znakami procesu fotostarzenia. Sprawia, iż skóra wygląda naruralnie, zdrowo i promiennie.
Vital Light dedykowany jest skórze bez wyraźnych oznak fotouszkodzenia. Ze względu na swoją wyjątkową formułę, jest odpowiedni do stosowania na wrażliwych obszarach, takich jak szyja, dekolt i wierzchnie część dłoni.  

Zalecana ilość zabiegów Skinbooster

Dla uzyskania optymalnego i satysfakcjonującego efektu zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych oraz powtórzenie serii zabiegów 2 razy w roku.  

Zabieg Skinbooster jest dobrze tolerowany przez pacjentów. Dla zmniejszenia dyskomfortu związanego z ukłuciem stosuje się preparat miejscowo znieczulający np.Emla.

Skinbooster – efekty zabiegu

Dzięki zastosowaniu Skinbooster skóra staje się natychmiastowo doskonale nawilżona. Stan ten ma charakter długotrwały i pozwala na znaczną poprawę kondycji cery, która jest bardziej promienna, napięta oraz jędrniejsza. Co jeszcze daje procedura Skinbooster? Vital to preparat, dzięki któremu możliwe jest wyraźne odmłodzenie cery i spłycenie zmarszczek.

Skinbooster doskonale wpływa na pobudzenie skóry do procesów regeneracyjnych i odbudowy. Chociaż produkcja kolagenu i elastyny z czasem zwalnia, przez co pojawiają się zmarszczki, Skinbooster pozwala spowolnić ten stan. Dodatkowo cera uzyskuje wyrównany koloryt, a wszelkie przebarwienia stają się wyraźnie mniej widoczne. Zabieg doskonale wpływa również na widoczność blizn. Jest więc procedurą o szerokim spektrum skutecznego działania.

Dlaczego warto wykonać u nas zabieg Skinbooster?

Vital – preparat stosowany podczas zabiegu Skinbooster w naszej placówce to produkt najwyższej jakości. Podobnie jest z nowoczesnym sprzętem stosowanym podczas wykonywanych u nas procedur. Zespół wykwalifikowanych specjalistów i doskonałe opinie naszych stałych klientów to gwarancja skutecznego i udanego zabiegu, którego efekty w pełni zadowolą wszystkich Pacjentów.

Wszystkie zabiegi wykonywane w naszej placówce, w tym Skinbooster, wykonywane są z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, dyskrecję oraz indywidualne podejście i specjalistyczne dopasowanie rodzaju procedury do każdej osoby.

Przeczytaj również o zabiegu Neauvia Hydro Deluxe.